Strona główna1 » Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje


Dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas produkty były najwyższej jakości, a zakupy w naszym sklepie zawsze satysfakcjonujące.

 

Jeśli jednak zdarzy się, że zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu zakupionych produktów, proponujemy poszukać przyczyn zaistniałego problemu i podjąć próbę jego rozwiązania, zanim jeszcze zdecydujesz się na dokonanie zgłoszenia reklamacji.

 

Zgłoszenie reklamacji:
 

1.Reklamację z tytułu gwarancji można zgłosić:

- za pośrednictwem Sprzedającego, osobiście lub wysyłając produkt na adres:

 Agnesilver Agnieszka Wyroda

ul. Focha 1/8,

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski.

 

2.Formularz zwrotu/reklamacji

Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

 

3.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, karty gwarancyjnej (jeżeli produkt jest wyposażony w taką kartę) oraz kopią faktury zakupu czy paragon. Przypominamy o potrzebie należytego zabezpieczenia towaru do transportu.

 

 

Zwrot
 

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu.

 

Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

Agnesilver Agnieszka Wyroda

ul. Focha 1/8,

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski.

 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę

 

Pamiętaj!

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu każdego towaru, w tym również koszty zwrotu w przypadku gdy towar, ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą, czyli wówczas kiedy koszt odesłania jest wyższy niż zwykła paczka pocztowa.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl